O nas

Kilka słów na nasz temat

Jesteśmy kilkuosobowym biurem rachunkowym działającym od 1993 roku. Naszą działalność prowadzimy na podstawie certyfikatu biegłego rewidenta (Numer rejestru: 9731), co daje gwarancję profesjonalnej obsługi księgowo-finansowej. Wykorzystując swoje wieloletnie doświadczenie i umiejętności, skupiamy się na profesjonalnej obsłudze księgowej firm.

Nasi klienci

Obsługujemy firmy o zróżnicowanym zakresie działania, począwszy od firm produkcyjnych poprzez handlowe do usługowych włącznie. Nasi klienci to  osoby fizyczne prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą, spółki osobowe, spółki kapitałowe, fundacje, stowarzyszenia. Naszym głównym celem jest pełna pomoc Klientom – skupiamy się na tym, aby zagwarantować usługi na wysokim poziomie z jednoczesnym zachowaniem jak najbardziej korzystnych cen.

Usługi

Nasze biuro rachunkowe zapewnia całościową obsługę, która obejmuje m.in.  prowadzenie ksiąg handlowych i podatkowych, ryczałtu ewidencjonowanego, kart podatkowych.

Zatrudniony w naszym biurze doradca podatkowy pomoże w sprawach związanych z optymalizacją kosztów oraz doborem właściwego sposobu rozliczania i innych kwestiach fiskalnych.

W ramach współpracy prowadzimy doradztwo księgowe, pomagamy w przygotowywaniu różnorodnych dokumentów, w tym deklaracji podatkowych, rozliczeń rocznych, ewidencji środków trwałych, dokumentów urzędowych i innych.

Najwyższa jakość

Sposób prowadzenia księgowości dostosowujemy indywidualnie do potrzeb każdego Zleceniodawcy. Obsługę firm prowadzimy w oparciu o najnowsze oprogramowanie gwarantujące rzetelność i poprawność dokonywanych operacji oraz bezpieczeństwo przechowywania danych. Dzięki naszemu doświadczeniu i profesjonalnemu zapleczu księgowość prowadzona jest przez nas zawsze zgodnie z najnowszymi przepisami prawa oraz terminowo.

Zapraszamy serdecznie do wybrania naszej oferty – Biuro Rachunkowo-Podatkowe Beta Plus

ZAJMIEMY SIĘ TWOIMI FINANSAMI

kompleksowo i rzetelnie

Księgowość Wrocław
Biuro rachunkowe doradca podatkowy księgowość Wrocław - Beta Plus